W naszej ofercie znajdują się na sprzedaż konie rasy fryzyjskiej, andaluzyjskiej, KWPN oraz mało znanej, a rewelacyjnej rasy arabo - fryzyjskiej. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja jaką jest praca z końmi sprawiło, że nasze konie są spokojne, zdrowe i bezpieczne w użytkowaniu. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się w zakładce "konie na sprzedaż".

Zamiłowanie do dyscypliny powożenia zaowocowało sporą kolekcją powozów. Są to perfekcyjnie wykonane repliki jak i historyczne, odrestaurowane powozy, wykonane przez producentów ARON oraz Mendyka. Szczegółowa oferta znajduje się z zakładce "powozy na sprzedaż".

Świadczyny również usługi wynajmu zaprzęgów na uroczystości ślubne czy jubileusze. Istnieje możliwość wynajęcia powozu z parą lub czwórką koni, zaprzężoną do wybranego powozu. Orgaizujemy również pokazy podczas dużych uroczystości jeździeckich, takich jak Cavaliada, zawody CSIO w Sopocie czy Baltica Tour w Ciekocinku.

Nasze konie cechuje piękno i elegancja, dlatego często stają się obiektem zainteresowania fotografów. Współpracujemy z Katarzyną Okrzesik-Mikołajek oraz Karolem Rzeczycki, ale istniej możliwoisć wynajęcia naszych koni na sesje zdjęciowe lub reklamowe.

Zapraszamy!

Stajnia WS