Śluby, pokazy, jubileusze, uroczystości publiczne

Stajnia "WS" oferuje swoje usługi w zakresie zaprzęgów na różne okazje - w tym śluby, jubileusze, uroczystości publiczne, pokazy i prezentacje. Posiadamy bogatą ofertę powozów w tym przepiękny powóz do zaprzęgu czterokonnego GLASSLANDAUER w kolorze czarnym z bordową tapicerką. Powóz ten może wygodnie pomieścić cztery osoby, które w zależności od pogody mogą podróżować nim w wersji odkrytej jak i zamkniętej - z dachem. Na pkazach zaprzęgowych korzystamy z powozu BREAK, ale jest rówież Vis a Vis w kolorze ecru oraz piekna czarna historyczna Victoria. 

Obsługujemy uroczystości na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wziąć udziału w takich imprezach jak zawody CSIO w Sopocie, Baltica Tour w Ciekocinku, Hubertus w Ciekocinku, Cavaliada w Warszawie, Konie i Powozy w Rokosiwie czy Media Driving Cup Jagodne.

Nasze konie to przepiękne i majestatyczne konie rasy fryzyjskiej, którym uroku dodaje długa grzywa oraz dostojny ruch. Konie fryzyjskie to tzw. "konie kareciane", które idealnie prezentują się w zaprzęgu.

Zaprzęg ślubny

Jeżeli szukają Państwo oryginalnego prezentu dla bliskiej sobie osoby lub chcą w sposób specjalny uświetnić uroczystość weselną, gwarantujemy że nic nie zapewni takich wrażeń jakie daje przejażdżka czterokonnym zaprzęgiem koni fryzyjskich. Wydarzenie to nie tylko zapadanie w pamięci pasażerów, ale również wszystkich gości.

Oferujemy Państwu trzy eleganckie i ekskluzywne powozy zaprzężone w dwa lub cztery kare ablo siwe konie.

Victoria
Victoria
press to zoom
Glasslandauer
Glasslandauer
press to zoom
Vis a Vis
Vis a Vis
press to zoom

Jesteśmy profesjonalistami i sprawimy, że Ten Dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany.